Mana svētku diena, Kārlis Anitens, Olga Rajecka

Ja godīgi, man pašai nav īsti skaidrs, kāpēc es šo grāmatu izlasīju. Ne mani Olga Rajecka diez ko interesē, ne Eolika… Taču mamma iedeva ar komentāru, ka esot interesanta un viegli lasoties, un tā kā vāks tiešām skaists un stilīgs (jā, es saprotu, ļoti dīvains kritērijs, lai izvēlētos lasīt grāmatu…), tad nu es vienā vakarā nagus lakojot arī izlasīju. Jāteic, ka, ja nebūtu tā dīvainā kriminālā intriga, es laikam tomēr nebūtu līdz galam izlasījusi, jo, kā jau minēju, ne mani Olga īpaši interesē, ne padomju laiku latviešu estrādes vēsture (kas gan jāatzīst, ir samērā interesanti aprakstīta).

Kopumā man pat patika, katrā ziņā lasījās viegli un dažas sāpīgas tēmas Olgas biogrāfijā mani īpaši uzrunāja (diemžēl pašas personīgās pieredzes dēļ), kā rezultātā pret dziedātāju man tagad ir krietni vien siltāka attieksme, nekā pirms tam.

Bet tā kriminālā intriga… nē, nu, viss jau būtu ok, bet tas noslēgums.. nu come on, tas nu bija pārāk salkani. Būtu jēdzīgākas beigas, grāmatu pat varētu kādam ieteikt izlasīt.

Vērtējums: 2 no 5 zvaigznēm.

About Grāmatu tārps

pavasarazieds@yahoo.co.uk
Šis ieraksts tika publicēts 2 zvaigznes, Latviski ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Mana svētku diena, Kārlis Anitens, Olga Rajecka

  1. Lasītāja saka:

    Sveiciens atgriežoties!
    Vāks ir ļoti svarīgs, laba vāka dēļ var izlasīt grāmatu, un noteikti slikta vāka dēļ citas labas grāmatas paliek nelasītas. Par šo grāmatu pirmo reizi dzirdu, varētu izlasīt, ja vien reiz nebūtu redzējusi autoru kāda šova žūrijā. Viņš par sevi radīja spilgtu priekšstatu.

    • Paldies par sveicieniem!
      Jā, taisnība jau ir, ka vāks ir svarīgs. Un par autoru – man arī bija radies priekšstats gan par autoru, gan par galveno varoni, bet nebija tik traki:))

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s