Noslēpuma glabātāja, Keita Mortone

noslepuma glabatajaVispār šo grāmatu es izlasīju ziemā, sāku rakstīt atsauksmi un tā arī apstājos, jo nekā daudz jau nav, ko teikt – tā ir ģimenes sāga, kur vairākās paaudzēs risinās sieviešu likteņi.
Mortone “ietur stilu” un atkal raksta romānu paralēli šķetinot divas notikumu līnijas – viena ir 2011.gadā, otra 1941.gadā, kas beigās savijas vienā veselumā, lai atklātu kādas dzimtas noslēpumu.

Otrā pasaules kara laikā Dollija bija vieglprātīga meitene, kura ļoti gribēja sadraudzēties ar bagāto un eleganto Vivjenu. Lai viss nebūtu tik vienkārši pa vidu vēl bija arī Dollijas mīļotais Džimijs un Vivjenas noslēpumi, kurus viņa nevienam negribēja atklāt.
2011.gadā Dollijas meita Lorela, redzot, ka māte ir uz nāves gultas, vēlas noskaidrot, kas ir noticis tālajā kara laikā, jo nojauš, ka tam ir saistība ar baiso notikumu, kam Lorela bija aculieciniece 1961.gadā.

Mani tiešām pārsteidza negaidītais atrisinājums, par to viena zvaigzne vērtējumā klāt.
Viegla izklaide, kas ļauj iegrimt citā pasaulē un nedomāt par ikdienas rūpēm. Patiks visiem, kam patika Mortones “Aizmirstais dārzs” un Lūsindas Railijas “Orhideju nams“.

Vērtējums 3 no 5 zvaigznēm.
Attēls ņemts šeit.

About Grāmatu tārps

pavasarazieds@yahoo.co.uk
Šis ieraksts tika publicēts 3 zvaigznes, Latviski ar birkām , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s