Par Grāmatu tārpa blogu

Es lasu daudz. Grāmatas, žurnālus, avīzes, blogus. Ja ir galīgs izmisums arī pudeļu etiķetes. Lasīt ir kā elpot, bez tā nevar. Ja man vairāk kā 10 minūtes ir jābrauc ar sabiedrisko transportu un man nav līdzi grāmatas vai žurnāla, man sākas panika. Ja man kādu apstākļu dēļ ir kaut kas vienkārši jāgaida vairāk par 5 minūtēm un man nav nekā, ko lasīt, es strauji tuvojos histēriskam nesakarīgam galertveida stāvoklim.
Mans tēvs teica, ka es grāmatas ēdot. Kā tārps. Viņš pats gan arī tā darīja.

Diezgan pamatīgs skaits grāmatu līdzšinējā dzīvē jau ir “apēsts”. Brīžiem žēl, ka visas vairs neatceros. Paskatos uz vāciņu – jā, grāmata ir lasīta. Taču par ko tur īsti bija? Dažreiz atceros, dažreiz nē. Pagaidām gan lielākoties atceros, taču gadi skrien, kas to lai zin kā būs vēlāk:D

Tāpēc šis blogs ir sava veida grāmatvedība man pašai. Lai atcerētos.

8 Responses to Par Grāmatu tārpa blogu

 1. Asmo saka:

  Vēlu veiksmi grāmatvedībā. Es jau sev ar tādu uzturu pāris gadus. Kādas 20 grāmatas, gan šai laika posmā ir palikušas neiegrāmatotas.

 2. Sveika. Tā arī neizdevās ieraudzīt, kādu kontakt formu. Ir kāds jautājums ,ko gribētos uzdot tieši. Atsūti lūdzu savu e-pastu uz gramatnieki@gmail.com

 3. Kristīne saka:

  Labdien.

  Par cik Jūsu kontaktus atrast neizdevās vai varat, lūdzu, uzrakstīt uz kristine.allikas@zvaigzne.lv, lai var Jums uzdot personīgu jautājumu.

  Ar cieņu,Kristīne

 4. Edgars saka:

  Vienmēr iepriecinājuši cilvēki, kas lasa. Lasa daudz.
  Domāju, ka liela problēma Latvijā ar grāmatu lasīšanu ir tā, ka netiek pasūtīti tulkojumi tiešām labām grāmatām, kas arvien ievilku jaunus cilvēkus šajā pasaulē. Protams, ir daudz izcilu grāmatu. Bet nu tomēr.

  • Piekrītu. Turklāt otra lielā problēma ir tulkojumu kvalitāte. Ir maz tiešām talantīgu tulkotāju, turklāt bieži vien izskatās, ka, ne korektors, ne redaktors, vispār nav klāt stāvējuši. Visam, protams, pamatā nauda, nauda.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s