Brokastis “Tifānijā”, Trūmens Kapote

Jāsāk ar atzīšanos par kauna traipu manā kino skatīšanās vēsturē, ka, man šķiet, ka slaveno filmu es tā arī neesmu no sākuma līdz beigām redzējusi. Jā, kaut kādus fragmentus, bet ne visu kopumā. Un tas pat labi, jo man principā nebija nekādu ekspektāciju saistībā ar grāmatu, līdz ar to varēju vienkārši ļauties stāstam. Tagad gan jānoskatās arī filma:)
Par pašu garstāstu nav daudz ko piebilst – ne velti Trūmens Kapote ir viens no mūsdienu klasiķiem. Tēli interesanti, precīzi izstrādāti, valoda ļoti laba (paldies tulkotājai!). Mašīnā braucot no Tallinas uz Rīgu izlasīju grāmatu no vāka līdz vākam.

Turklāt man bija patīkams pārsteigums, ka grāmatā iekļauti vēl 3 Kapotes stāsti (jā, tie esot jau oriģinālā publicēti kopā ar “Brokastīm”, es laikam dzīvoju mucā un neko par to nezināju). Šie stāsti man patika ja ne vēl labāk, tad vismaz tikpat labi kā slavenais garstāsts. Jo īpaši “Ziemassvētku atmiņas”. Šādas grāmatas lasīt ir bauda, jo smalki izstrādātie tēli, precīzie tēlojumi ievelk savā pasaulē un ļauj aizmirst par visu, kas apkārt.

Vērtējums: 5 no 5 zvaigznēm.

About Grāmatu tārps

pavasarazieds@yahoo.co.uk
Šis ieraksts tika publicēts 5 zvaigznes, Latviski ar birkām , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Brokastis “Tifānijā”, Trūmens Kapote

  1. Lasītāja saka:

    Sveiciens atgriežoties!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s